Přehled článků

Seznamte se s aktivitami klastru CREA Hydro&Energy

03.04.2020

Na konci února jsme se zúčastnili pracovního semináře k aktivitám klastru CREA Hydro&Energy, jež bude díky finanční podpoře realizovat výzkumné a vývojové projekty přes nositele Integrovaných teritoriálních investic. Klastr působí v oboru technologií pro vodohospodářská díla, vodního a odpadového hospodářství a obnovitelných zdrojů energie. Členové klastru se společně podílí na výzkumu, vývoji a inovacích produktů, propagaci oboru, prezentacích i realizaci projektů v ČR i ve světě. 

Seminář k novele zákona o investičních pobídkách

31.01.2020

Dne 28. ledna jsme se zúčastnili semináře Novela investičních pobídek a podpora investic MSP. Akci pořádala Agentura CzechInvest ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR. Na akci vystoupili také odborníci z agentur CzechInvest, TAČRu.

ITI na Miniveletrhu dotačních příležitostí a podpory podnikání v Olomouckém kraji

24.09.2019

Dne 23. září jsme se zúčastnili konzultačního dne pro firmy a podnikatele v Olomouckém kraji, jež organizovala Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest, Agentura pro podnikání a inovace a Regionální stálá konference pro území Olomouckého kraje (RSK OK) ve spolupráci s dalšími partnery.

ITI na setkání manažerů a podnikatelů s představiteli města Prostějova

23.05.2019

Ve středu 22. května se v prostorách Národního sportovního centra uskutečnilo setkání podnikatelů s představiteli města, kterého jsme se také zúčastnili. Akci organizovala Okresní hospodářská komora v Prostějově.

ITI pořádá Seminář pro podnikatele

20.05.2019

Uvažujete o rekonstrukci starého areálu, pořízení technologie či softwaru? Plánujete provádět vlastní výzkum a vývoj nebo byste rádi vybudovali vlastní podnikové výzkumné a vývojové centrum? Jste podnik, který chce zavádět nový, inovovaný produkt, proces nebo služby?

Konference „Přínosy inteligentních dopravních systémů financovaných z ESIF“

04.10.2018

Zúčastněte se výroční konference „Přínosy inteligentních dopravních systémů financovaných z ESIF“, kterou organizuje Řídící orgán Integrovaného regionálního operačního programu (IROP).

Možnosti podpory pro podnikatele a firmy

12.09.2018

Spolu s Agenturou pro podnikání a inovace a agenturami CzechInvest a CzechTrade  Vás zveme na seminář pořádaný v rámci aktivit Regionální stále konference pro území Olomouckého kraje (RSK OK). Získáte informace o finanční podpoře z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, o investičních pobídkách, exportu a příležitostech na zahraničních trzích a mnoho dalších. Závaznou registraci je možné učinit nejpozději do 21. září 2018 a to e-mailem na adresu: [email protected]. Vstup na akci je zdarma. Vzhledem k omezené kapacitě prostoru je účast pouze pro registrované. Více informací naleznete v pozvánce.

Kontakt

Statutární město Olomouc
Odbor dotačních projektů | Palackého 14, 779 00 Olomouc
Tel.: 588 488 672 | E-mail: [email protected]

Prohlášení o přístupnosti a cookies | Ochrana osobních údajů
Foto: freeimages.com

Statutární města zapojená do aglomerace